Technologia

Projektujemy i wykonujemy lodowiska wszelkich typów:

  • stałe
  • sezonowe
  • rekreacyjne
  • profesjonalne hokejowe
  • dwufunkcyjne (z boiskiem, ze skateparkiem)

Dostosowujemy technologię wykonania odpowiednio do typu lodowiska. W naszej ofercie znajduje się budowa lodowisk oraz modernizacja tych już istniejących. Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę, od projektu, aż po wsparcie serwisowe i techniczne podczas eksploatacji obiektu. Budujemy lodowiska całoroczne, dobierając rozwiązania konstrukcyjne i technologiczne do wymagań geologicznych oraz budżetu inwestora. Wykonujemy także lodowiska sezonowe, stanowiące doskonałą alternatywę dla aktywności na odkrytych boiskach sportowych w okresie od listopada do marca. Lodowisko sezonowe może być ustawione na terenie boiska, placu zabaw, na rynku miejskim i nie tylko.

Ciekawą formą są również obiekty dwufunkcyjne, a więc łączące lodowisko z boiskiem sportowym lub ze skateparkiem. Innowacyjna technologia płyt dystansowych JCK-PE pozwala na budowę boiska z nawierzchnią ze sztucznej trawy łącznie z lodowiskiem. Wykorzystujemy nowoczesne agregaty, media chłodnicze i systemy orurowań (stałe i demontowalne), dzięki czemu nasze obiekty spełniają oczekiwania najbardziej wymagających miłośników łyżwiarstwa.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Inwestorom zainteresowanym budową obiektów całorocznych, sezonowych i dwufunkcyjnych zapewniamy kompleksowe doradztwo technologiczne.