O nas

BUDUJEMY LODOWISKA od 2001r

oonas1I robimy to z pasją. Skupiamy w naszym zespole ludzi nieuleczalnie zarażonych „bakcylem” lodowisk, dla których praca jest jednocześnie hobby i pasją, co wprost przełożyło się na sukces firmy, również finansowy. Zyski zostały w dużej mierze zainwestowane w firmę – mamy własne hale magazynowo-produkcyjne z pełnym zapleczem, maszyny, własne środki transportu oraz produkcji, co w oczywisty sposób obniża koszty wytworzenia lodowisk.

Przez lata, stosując ostre kryteria jakości, ale też etyki biznesowej, zgromadziliśmy wokół firmy sprawdzony zespół dostawców, producentów, specjalistów i firm współpracujących.

Jako mała firma mamy najniższe wśród firm konkurencyjnych koszty stałe, możemy więc zaoferować najlepszy wskaźnik cena/jakość dla naszych produktów.

A jakość naszych produktów to przede wszystkim wysoka jakość projektów, uwzględniających wszelkie uwarunkowania i potrzeby inwestycji, wykonanych z dbałością o przyszłe koszty eksploatacji lodowiska. To również profesjonalne chłodnictwo, z wyeliminowaniem urządzeń klimatyzacyjnych, których nie powinno stosować się na lodowiskach z uwagi na energożerność tych urządzeń, o czym inwestorzy dowiadują się często po fakcie. To również płyty lodowisk zarówno demontowalnych jak i stacjonarnych.

Naszą specjalnością stały się żelbetowe płyty lodowisk, niezwykle istotny element lodowiska stacjonarnego, decydujący również o kosztach eksploatacji obiektu. Płyta lodowiska jest dużym wymiennikiem chłodu pomiędzy agregatem a warstwą lodu na lodowisku. onas2Oprócz wieloletniej trwałości powinna charakteryzować się niewielką grubością i wysoką izotermicznością, bo te parametry czynią ją płytą energooszczędną. Wypracowana technologia pozwala na wykonanie płyty żelbetowej bez żadnych cięć dylatacyjnych niezależnie od powierzchni płyty.

Ilość i jakość wykonanych płyt żelbetowych lodowisk czynią nas niekwestionowanym liderem w tej dziedzinie. Uzyskaliśmy tytuł Lidera Rynku dla tego produktu.

Jesteśmy współwłaścicielem patentu na innowacyjną technologię lodowiska stacjonarnego z funkcją boiska. To rozwiązanie uzyskało tytuł Jakość Roku 2012 organizowanego przez BIZNES RAPORT dziennika Gazeta Prawna pod patronatem Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji. Konsekwentnie zwalczamy lodowiska sezonowe.

NASZE REALIZACJE

NAGRODY

nagrody1 nagrody4 nagrody3 nagrody5

WYWIAD